Świece Biosensual

biosensualBiosensual marka aromaterapeutycznych, ręcznie robionych świec z wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych. Zapach wnika do wnętrza naszego organizmu wraz z oddechem. Biosensual dba o to co wdychamy stosując wyłącznie naturalne kompozycje zapachowe. Naturalne olejki eteryczne działają antyseptycznie, niwelują wirusy i bakterie, nieocenione w walce z sezonowymi chorobami, korzystnie wpływają na nasze zdrowie psychofizyczne. Opatentowana receptura wosku sojowego z olejami botanicznymi, przebadana dermatologicznie, po roztopieniu zmienia się w olejek, którym możemy pielęgnować całe ciało, dłonie, stopy kolana do masażu pleców. Wosk ma niską temperaturę topnienia a więc nie parzy a długo i wolno się pali. Preparat wzmacnia funkcje ochronne skóry, nawilża, zmiękcza wartwę rogową, zabezpiecza płaszcz hydrolipidowy, który jest odpowiedzialny za ucieczkę wody z naskórka. Przy systematycznym stosowaniu nasza skóra nie będzie narażona na działnie czynników zewnętrznych takich jak woda, mróz, środki chemiczne.
W przeciwieństwie do tradycyjnych świec parafinowych nie wydzielają substancji toksycznych ani rakotwórczych, zmniejszają prawdopodobieństwo wystąpienia reakcji alergicznych, nie zawierają substancji ropopochodnych, nie zanieczyszczają dróg oddechowych. Bezpieczne dla dzieci. Wosk sojowy posiada certyfikat koszerności, nie zawiera herbicydów i pestycydów i nie jest genetycznie zmieniony.

Koncepcja szkła użytkowego w których świece są pakowane powoduje, że produkt jest całkowicie ekologiczny, po umyciu możesz wykorzystać szkło użytkowe whiskaczówki, lampki do wina, pojemniki na przyprawy etc. Szerokie zastosowanie znajdują też ekologiczne opakowania - tuby katronowe.

Świece Biosensual, NIE ZAWIERAJĄ FTALANÓW. Zapachy bardzo subtelne, nie są więc inwazyjne i wpływają pozytywnie na samopoczucie, nie wywołują bólu głowy, migren.

 

 

 

Box zaproszenie do VI edycji