Opakowania SoFruPak

standard print SFPSoFruPak to marka innowacyjnych i ekologicznych opakowań przeznaczonych do pakowania i transportu świeżych owoców. Od 2016r. produkujemy zgłoszoną do opatentowania, tekturową łubiankę SoFruPak o pojemności 1 i 2kg przeznaczoną do pakowania truskawek i pozostałych owoców miękkich.

Dostarczamy je do plantatora lub sklepu złożone na płasko a ich rozłożenie odbywa się w dwóch ruchach. Ma to olbrzymi wpływ na koszty transportu i magazynowania (od 80 000 – 140 000 szt. /TIR) co nie jest bez znaczenia dla środowiska. Do produkcji opakowań używamy tylko certyfikowanej tektury, najwyższej jakości, pozyskanej z lasów posadzonych do tych celów. Dzięki odnawialnym zasobom i możliwości całkowitego recyklingu produktu finalnego, opakowania z papieru i tektury są najbardziej ekologiczną formą opakowań dostępną dla użytkowników. Konstrukcja innowacyjnych i ekologicznych łubianek SoFruPak pozwala producentom owoców zapełnić paletę 2 razy większą ilością opakowań, ograniczyć do minimum uszkodzenia owoców , a liczne otwory wentylacyjne poprawiają wentylację i schłodzenie owoców co przekłada się na ich jakość i trwałość.

Ekologiczne opakowania SoFruPak w przeciwieństwie do tradycyjnych, wielokrotnie używanych drewnianych łubianek są czystym, higienicznym opakowaniem do owoców , które po użyciu można łatwo poddać recyklingowi.

 

 

 

Box zaproszenie do VI edycji